МЗС врятувало українців у Туреччині, які постраждали від банкрутства туроператора

За втручанням консульського управління МЗС України в Туреччині туристів, яких почали виселяти з готелів через банкрутство Karya Tour, розселили безкоштовно.

Українські туристи в Туреччині, яких відмовилися селити в готелі через борги туристичної фірми Karya Tour, безкоштовно розселили в інші готелі.

Допомогу українцям надало консульське управління Міністерства закордонних справ та дипломатичні установи України в Туреччині.

"Українські дипломати та одна з українсько-турецьких туристичних компаній допомогли українцям, які прибули на курорт Анталію на відпочинок і потрапили у скрутне становище. На сьогодні туристи розселені безкоштовно по інших готелях", – сказав речник Міністерства закордонних справ Олег Волошин.

Консульство України в Туреччині також готове допомогти українським туристам захистити свої права через суд. За словами Волошина, "турецька сторона не несе відповідальності за ситуацію, що склалась, це – провина української турфірми".

8 липня у провінції Анталія українських туристів, які придбали путівки компанії Karya Tour, почали виселяти з готелів у зв'язку з незабезпеченням туристичним оператором оплати за заброньовані для громадян номери.

Зі свого боку, туроператор Karya Tour Ukraine заявив про фінансові проблеми приймаючої сторони – турецької компанії Sunspot Seyhat Ltd Sti, яка не може виконати узяті на себе зобов'язання з прийому і розміщення туристів у Туреччині.

Читайте також:

Туреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Від банкрутства турецького туроператора постраждали близько 4 тисяч українців

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Криму нададуть особливого статусу

ВідеоТуреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: