Україна заявила про поліпшення відносин з Росією

В МЗС кажуть, що обидві країни не досягли дійсно стратегічного партнерства, але після саміту в Ялті помітні кроки вперед.

Міністр закордонних справ Петро Порошенко відзначає поліпшення відносин з Російською Федерацією протягом останнього часу.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати. "За останні 3 місяці наші відносини з РФ вже змінилися, і ми це демонструємо в усіх сферах", – сказав він.

За словами глави МЗС, обидві країни ще не досягли відносин дійсно стратегічного партнерства, але після економічного саміту в Ялті, що відбувся у листопаді 2009 року, вже помітні постійні кроки вперед.

"Ми з 1 січня зняли певні бар’єри в торгівлі з Росією, і ми розробили дуже позитивний сценарій, який буде впроваджуватися після 7 лютого", – зазначив міністр.

Порошенко також висловив упевненість, що за дуже короткий час українсько-російські відносини значно поліпшаться, і всі це відчують. "Мій досвід ведення переговорів з російськими партнерами вселяє в мене достатньо оптимізму", – сказав він.

На думку глави МЗС, у погіршенні українсько-російських відносин була винна не лише Україна. Російська політика, вважає міністр, багато в чому базується на емоціях, але вона має бути прагматичною і взаємовигідною.

Читайте також:

Україна взяла на себе 80 зобов’язань перед ЄС

Порошенко: візовий режим з ЄС скоро буде скасовано

Україна погодила текст угоди про асоціацію з ЄС

Балтійські країни закликали прискорити вступ України до ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: