МЗС заборонило в'їзд до України угорським політикам через втручання у вибори на Закарпатті

Дата публікації
Перегляди
2191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МЗС заборонило в'їзд до України угорським політикам через втручання у вибори на Закарпатті

Фото: УНІАН

МЗС робитиме жорсткі кроки, якщо Будапешт нехтуватиме законодавством України.

У зв'язку з втручанням Угорщини у місцеві вибори України на Закарпатті, МЗС України заборонило в'їзд до країни двом угорським офіційним високопосадовцям.

Про це 26 жовтня йдеться у повідомленні пресслужби МЗС.

"Один з них - це державний секретар канцелярії прем'єр-міністра Угорщини", - повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, зазначені чиновники під час виборчої кампанії у Закарпатській області вдавалися до прямої агітації. Крім того, ініційовано введення заборони на в'їзд в Україну ще декільком угорцям, які активно втручалися у внутрішні справи України під час місцевих виборів.

"Наші партнери будуть найближчим часом детально проінформовані про факт втручання у вибори з боку Угорщини, і ми вже проінформували про це спостережну місію ОБСЄ", - заявив глава МЗС.

Кулеба стверджує, що Україна налаштована на конструктив у відносинах з Угорщиною, однак робитиме жорсткі та чіткі кроки, якщо Будапешт нехтуватиме інтересами та законодавством нашої країни.

"З минулого року ми дуже багато зробили, щоб відновлювати довіру у відносинах, і йти на розв'язання проблем. Але якщо хтось думає, що, оскільки все "в позитиві", можна робити що завгодно, він глибоко помиляється. Тому що мій принцип дуже простий: якщо тебе вдарили, треба вдарити у відповідь", - резюмував міністр.

Нагадаємо, що до МЗС України запросили посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто для вручення йому ноти протесту. Ноту вручили через факти політичної агітації угорських офіційних осіб на користь однієї з політичних партій на місцевих виборах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація