МЗС запросило Чорногорію приєднатися до Кримської платформи

МЗС запросило Чорногорію приєднатися до Кримської платформи

Фото: МЗС України

Міністерство поінформувало Чорногорію про порушення прав людини і мілітаризацію Криму з боку Росії.

Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова 24 листопада зустрілася з послом Чорногорії в Україні Драгіцею Понорац. Джапарова запросила Чорногорію долучитися до роботи Кримської платформи.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

"Перша заступниця міністра висловила вдячність за підтримку Чорногорією суверенітету та територіальної цілісності України та поінформувала про порушення прав людини і мілітаризацію Криму з боку РФ. Вона також представила бачення України щодо започаткування ініціативи "Кримська платформа" і запросила чорногорську сторону долучитися до її роботи", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, посол зазначила, що Чорногорія займає чітку позицію щодо невизнання тимчасової окупації українського півострова, активно підтримує європейські та євроатлантичні прагнення України, а також приєднується до санкційної політики ЄС щодо Росії.

Нагадаємо, 20 жовтня під час виступу у Верховній Раді президент Володимир Зеленський заявив, що питання Криму повернене в міжнародний порядок денний і зараз створюється формат "Кримська платформа". Це координація міжнародних зусиль для захисту прав кримчан та деокупації півострова, повідомив голова держави. 

Крим без води: як часто кримчани отримують воду з крану — Секретні матеріали

Крим без води: як часто кримчани отримують воду з крану — Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Наступна публікація