МЗС запросило ОБСЄ й Раду Європи на місцеві вибори

МЗС підкреслює, що буде сприяти міжнародним спостерігачам від іноземних держав і міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час місцевих виборів в Україні.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко направив запрошення керівництву Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеці й співробітництва в Європі й Конгресу місцевої й регіональної влади Ради Європи розглянути можливість направлення спостерігачів в Україну для моніторингу кампанії з місцевих виборів.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.

Запрошення були направлені за дорученням президента Віктора Януковича.

МЗС підкреслює, що буде сприяти міжнародним спостерігачам від іноземних держав і міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час місцевих виборів в Україні.

27 вересня в Україні розпочалося висування кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Згідно з розміщеним на сайті Центрвиборчкому планом підготовки та проведення місцевих виборів, висування кандидатів розпочинається за 34 дні та закінчується за 28 днів до дня виборів і проводиться з 27 вересня до 2 жовтня включно.

Нагадаємо, 11 вересня стартувала виборча кампанія з виборів депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 31 жовтня.

Місцеві вибори відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Більшість українців не довіряють виборам

Луценко домовився іти на вибори разом з Тимошенко

Ющенко попередив про можливу фальсифікацію виборів

В Україні стартувало висування кандидатів на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: