МЗС знайшло українців, що вважалися зниклими безвісти на Гаїті

Троє українців, яких вважали зниклими безвісти після землетрусу на Гаїті, виявилися живими. Невдовзі вони повернуться на батьківщину.

Міністерство закордонних справ встановило місцезнаходження трьох громадян України, які розшукувалися на Гаїті після землетрусу.

За повідомленням представників авіакомпанії "Українські вертольоти" на Гаїті, 16 січня вдалося встановити телефонний зв'язок з українцями, які розшукувалися.

У телефонній розмові представників поліції ООН було проінформовано, що громадяни України перебувають у місті Петьонвіль (неподалік від столиці Гаїті Порт-о-Пренс) у будинку представника компанії, що наймала їх на роботу.

Стан здоров'я українців задовільний, у них достатньо питної води й продуктів харчування.

Зараз МЗС шукає шляхи повернення українців на батьківщину.

Раніше до МЗС звернулися рідні трьох громадян України, які прибули в Гаїті в службових справах напередодні землетрусу, що стався там. Ще 17 громадян України були евакуйовані з Гаїті.

Два землетруси магнітудою 7,0 і 5,9 балів сталися біля узбережжя Гаїті 12 січня та призвели до значний руйнувань і чисельних людських жертв. Так уряд раніше повідомляв про 140 тисяч жертв землетрусу біля побережжя острова, 40 тис. із них вже поховано в братських могилах.

Читайе також:

Землетрус на Гаїті - найбільше стихійне лихо, з яким стикалася ООН

Уряд Гаїті повідомляє про 140 тисяч жертв землетрусу

Зі зруйнованого землетрусом Гаїті евакуйовані 17 українців

Під час землетрусу на Гаїті зникли безвісти троє українців

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: