МЗС звинуватило президента Європарламенту у надмірній емоційності

Посол України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв, коментуя звинувачення у згортанні свобод, закликав робити висновки на основі фактів.

 У Міністерстві закордонних справ назвали заяву президента Європарламенту Єжи Бузека, який висловив стурбованість погіршенням стану свобод в Україні, емоційною. Про це в Брюсселі заявив посол України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв.

Нагадаємо, Бузек раніше заявив про свою стурбованість згортанням свобод в Україні та кримінальним переслідуванням опозиційних політиків.

"Вчора у своєму виступі на цій конференції президент Європейського парламенту передав вам деякі емоційні сигнали щодо ситуації в Україні. Я б не хотів бачити європейську інтеграцію моєї країни заручником емоцій", - заявив Єлісєєв.

Він також закликав робити висновки на основі фактів і справ і відзначив, що Україні рік тому і зараз – це дві абсолютно різні країни.

"Головна відмінність між нинішньою і попередньою владою дуже просте: сьогодні ми маємо можливість не тільки декларувати наші цілі, але також і підтримувати їх конкретними діями", - сказав дипломат.

Єлісєєв відзначив, що за останній рік Україна досягла значно більшого прогресу, ніж за попередні 5 років. Він відмітив, що серед досягнень нової української влади - прийняття законів про функціонування газового ринку, про державні закупівлі, про судоустрій, Податкового та Бюджетного кодексів.

Дипломат нагадав, що 3 лютого президент Віктор Янукович підписав закон про доступ до публічної інформації.

"Є стабільність, політична воля досить висока, щоб вживати реформи, які можуть навіть здаватися непопулярними або бути болючими", - наголосив Єлісєєв.

Нагадаємо, Бузек раніше також констатував, що в Україні відбувається абсолютно вибіркове застосування кримінального правосуддя владою.

Читайте також:

Янукович на звинувачення у недемократичності: "брешуть без совісті"

Європа проміняла Україну на Молдову

У МЗС запевнили, що Україну у ЄС візьмуть і з "неідеальною" демократією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: