Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "1+1" стартує третій сезон гумористичного талант-шоу "Розсміши коміка. Діти"

У проекті юні учасники можуть заробити солідну суму грошей, якщо розсмішать коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового.

24 лютого о 18.30 на "1+1" стартує третій сезон гумористичного талант-шоу "Розсміши коміка. Діти" виробництва студії "Квартал 95".

У шоу "Розсміши коміка. Діти" беруть участь діти у віці до 13 років, які можуть виступити з номерами в жанрі скетч, монолог, пантоміма, показати акторську мініатюру, заспівати смішну пісню або розсмішити коміків будь-яким іншим способом. Ведучою проекту є співачка Настя Каменських.

Розсміши коміка_1

У нових випусках телеглядачі з несподіваного боку відкриють для себе вже відомих їм дітей, які брали участь в популярних телепроектах. Так, юна "дівчинка-запальничка" Оля Гарбузюк, яка розвернула крісла двох тренерів в проекті "Голос. Діти-3", спробує розсмішити двох відомих коміків в третьому сезоні "Розсміши коміка. Діти". Випробовувати свої таланти в гумористичному жанрі будуть і діти відомих українців. Так, викликати посмішку Володимира Зеленського та Євгена Кошового спробує донька ведучої "1+1" Лідії Таран Василина. Онук Віктора Павлика Давид розповість історії з життя свого зіркового дідуся, а дочка Дяді Жори Устина зважиться піти по стопах свого батька і проявити свій талант гумориста.

Крім того, в нових випусках гумористичного талант-шоу на телеглядачів чекають яскраві костюмовані номери. На круглу сцену проекту вийде Бетмен, Харві Квін, поліцейський та інші відомі персонажі у виконанні маленьких гумористів.

Хто з них змусить посміхнутися коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового та отримає грошовий приз, дивіться в новому сезоні "Розсміши коміка. Діти" 24 лютого о 18.30.

Посилання: https://1plus1.ua/ru/rozsmisi-komika-diti

Розсміши коміка_2

Також проект можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції