На "1+1" відбудеться прем’єра ювілейного сезону "Ліги сміху" та нових випусків "Ігри приколів"

На "1+1" відбудеться прем’єра ювілейного сезону "Ліги сміху" та нових випусків "Ігри приколів"

1-го березня о 20:30 на телеканалі "1+1" стартує п’ятий сезон "Ліги сміху" від студії "Квартал 95" і Drive Production.

У відборі Чемпіонату України з гумору цього року взяли участь 216 команд, що представляли Україну, Вірменію, Азербайджан, Латвію, Естонію, Ізраїль, Казахстан і Росію.

До першого туру гумористичного фестивалю потрапила 191 команда, 59 із них пройшли у другий. І тільки 21 команда дійшла до гала-концерту, який глядачі "1+1" побачать уже цієї п’ятниці. Із відомих та улюблених серед прихильників "Ліги сміху" команд учасниками нового сезону стали "Отдыхаем вместе", збірна Кременчука, "Ветераны космических войск", "Пошло-поехало" и "30+".

Однією з фішок нового сезону стане поява тренерів-джокерів ― у кожній грі, після ефірів гала-концерту, певні дві команди матимуть нового наставника. 

У ролі постійного судді "Ліги сміху" вперше спробує свої сили актор Гарік Бірча. "У комедійному жанрі я людина не нова, знаю гумористичні закони й правила. Тож у кріслі судді відчуваю себе достатньо природньо. Але мене переповнювало почуття відповідальності й стурбованість щодо того, як наші команди, і молоді, й уже досвідчені, складуть гумористичний іспит перед суддями й глядачами. Зараз впевнено можу сказати, що рівень "лігасмішників" дуже високий. Я б із задоволенням став наставником не двох, а навіть п’яти збірних, адже мені сподобались виступи багатьох команд", ― розповів Гарік. 

Також на проект повернеться шоумен Сергій Сивохо. А компанію Гаріку та Сергію складуть зіркові судді минулого сезону ― актор Станіслав Боклан, співачка Оля Полякова, актор Євген Кошовий і шоумен Юрій Ткач.

Наприкінці першої частини Чемпіонату України з гумору виберуть збірні, які проходять далі, а одна з команд отримає кубок цьогорічного фестивалю.

Дивіться ювілейний сезон фестивалю "Ліги сміху" вже 1 березня о 20:30 на "1+1".

А о 22:35 на "1+1" відбудеться прем’єра нових серій проекту "Ігри приколів". Це гумористично-розважальне українськомовне шоу від студії "Квартал 95" та Drive Production, у якому актори-зірки "Ліги сміху", розігруватимуть веселі скетчі на побутові, культурні й соціальні теми, зрозумілі та близькі мільйонам українців. Ведучий та один із акторів проекту – Ігор Ласточкін.

Також проект можна переглянути на сайті або в мобільному додатку 1+1 video, який об’єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН-ТБ, 1+1 International, й дає змогу дивитись улюблені програми, фільми та серіали у будь-який зручний для глядача час. 

Наступна публікація