На 3 шахтах заборонено роботи

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Донецькій області заборонило ведення гірничих робіт на трьох шахтах в Донецькій і Дніпропетровській областях.

Шахтарі
УНІАН
Через аварійний стан шахт на них забороняють видобувні роботи.
Територіальне управління Держгірпромнагляду по Донецькій області заборонило ведення гірничих робіт на трьох шахтах в Донецькій і Дніпропетровській областях.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Теруправління, заборонено ведення гірничих робіт на шахті ім. Героїв Космосу (ВАТ ”Павлоградвугілля”) в Дніпропетровській області, підконтрольній Донецькому гірничому округу. На шахті розслідується випадок отруєння чадним газом 22-річного бригадира прохідників, госпіталізованого 10 листопада.

Проби повітря показали перевищення допустимої концентрації чадного газу втричі. Така концентрація виникла внаслідок пожежі в лаві. На аварійній ділянці перебувало 39 гірників, загалом у шахті 389 людей, яких оперативно вивели на поверхню.

Крім того, вже понад місяць не поновлюється ведення гірничих робіт на шахті ім. Челюскінців. Через нестачу насосів і незадовільний стан трубопроводів рівень води в шахті перевищує допустиму норму.

Крім того, не відновлено роботи на аварійній ділянці шахти ім. Бажанова (ДП ”Макеєвугілля”), зупиненій 8 листопада після групового нещасного випадку, що стався унаслідок газодинамічного явища. За попереднім висновком комісії, противикидні заходи (нагнітання води в пласт) не забезпечили безпеку ведення робіт, що й стало причиною аварії. Рішення про поновлення ведення гірничих робіт буде розглянуто в Держгірпромнагляді тільки після повного усунення порушень, наголосили в прес-службі Теруправління.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: