Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На адмінкордоні з окупованим Кримом відкрили відремонтовані КПВВ. Криклій похизувався результатами

На адмінкордоні з окупованим Кримом відкрили відремонтовані КПВВ. Криклій похизувався результатами

Роботи завершили за два місяці.

Контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) "Чонгар" і "Каланчак" на адміністративному кордоні з окупованих Кримом, де від вересня 2019 року проводилася реконструкція, 15 листопада відновили роботу. На КПВВ вже почали пропуск людей і автомобілів.

Про завершення ремонтних робіт повідомили голова "Укрзалізниці" Євген Кравцов та міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Як зазначається, режимні зони об’єктів мають адміністративно-службові будівлі, які поділено на три зони приміщень: для ДПСУ, ДФС та СБУ. Також є будівлі поглибленого огляду транспортних засобів.

За словами Кравцова, це лише перша частина будівництва. Далі планується облаштування сервісних зон, у яких буде центр надання адмінпослуг, автостанція, будівля для відпочинку водіїв. Такі сервісні зони мають намір запустити до кінця цього року.
 
"Усі об’єкти будуються із врахуванням потреб маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, створюється безбар’єрне середовище: облаштовуються пандуси, спеціальні покриття у визначених нормами місцях", - йдеться в повідомленні.

Своєю чергою, у Facebook Владислав Криклій заявив, що ремонт завершили у досить короткі терміни, усього за два місяці. І тепер КПВВ мають автономні системи електропостачання та водовідведення. Загалом, додав міністр, на КПВВ "Чонгар" зведені 15 конструкцій.

"Ми не зупиняємо наш турборежим будівництва, а тільки набираємо обертів. Пане президент, пане прем’єр-міністр, задача виконана”, - написав він у соцмережі.

Ми не зупиняємо наш турбо режим будівництва, а тільки набираємо обертів. Сьогодні почали свою роботу КПВВ «Чонгар» та...

Опубликовано Vladyslav Kryklii Пятница, 15 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше президента Володимир Зеленський доручив завершити будівництво режимних зон нових КПВВ "Чонгар" і "Каланчак" до 15 листопада. 19 вересня Кабінет міністрів передав функції замовника з будівництва КПВВ від УДП "Укрінтеравтосервіс" до Укрзалізниці. Наступного дня там почали будівельні роботи. Згодом міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що будівельні роботи на цих КПВВ закінчаться вчасно, 15 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції