Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На адмінмежі із окупованим Кримом скупчилися десятки автомобілів, яким відмовили у в'їзді

Окупанти не випускають із Криму авто із українськими номерами, а до України не пропускають із російськими.

Станом на 6 квітня на адмінмежі з анексованим Росією півостровом українські прикордонники зафіксували майже 30 автомобілів, які окупанти не пустили до Криму.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

"Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, що зареєстровані в Криму. Крім того, вони не дозволяють громадянам України, що зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що "у них був час перереєструватися", - йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, така ж ситуація і з автомобілями на кримських номерах під керуваннями громадян України, що зареєстровані в інших регіонах.

"Російська окупаційна влада застосовує вибіркове право, тому що одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші - ні, а є й такі водії, яких окупанти змушують оформляти так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону", - додали у відомстві.

Водночас зазначається, що нові правила ввели, незважаючи на подовження окупаційною владою перереєстрації авто із українськими номерами до 10 квітня.

Окремо українські прикордонники нагадали, що будь-які документи, що видані окупантами в анексованому Криму, не є дійсними, а отже автомобілі із такими документами через адміністративну межу пропускатись не будуть.

Як повідомлялося, у Криму до 1 квітня необхідно було змінити автомобільні номери. Російська Федерація пропонує цифри 82 та 92, як коди Криму та Севастополя відповідно. Однак жителі півострова не бажають їздити на автівках з такими цифрами. Через це автовласники почали масово продавати свої машини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції