Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На адмінмежі з окупованим Кримом почали будувати нові КПВВ

Будівництво вже розпочато.

Очільник Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв повідомив, що на адмінмежі з окупованим Росією Кримом почали будівництво пунктів пропуску. Про це чиновник написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Будівництво нових КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» розпочато! Учора #УрядТехнократів на своєму засіданні підтримав пропозицію...

Опубліковано Yuriy Husyev Пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

"Вчора Кабінет міністрів на своєму засіданні підтримав пропозицію Міністра інфраструктури Владислава Криклія і схвалив важливе рішення про передачу функцій замовника з будівництва КПВВ від УДП "Укрінтеравтосервіс" до Укрзалізниці.

І вже сьогодні почались роботи на об’єктах для вчасного та якісного виконання завдання президента Володимира Зеленського, який доручив завершити будівництво режимних зон нових КПВВ "Чонгар" і "Каланчак" до 15 листопада", - повідомив він.

Гусєв зазначив, що наступного тижня під час робочого візиту міністра інфраструктури в Херсонську область, серед інших важливих питань пріоритетного розвитку транспортної інфраструктури регіону, заплановано візит до КПВВ та проведення наради щодо фактичних термінів завершення будівництва.

Нагадаємо, у вересні 2018 року заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк заявив, що українські профільні міністерства планують до кінця року "майже з нуля" облаштувати два пункти пропуску на адміністративній межі з анексованим Кримом – "Чонгар" та "Каланчак". 

Відео Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Контрольний пункт в'їзду-виїзду в Станиці Луганський відсьогодні працюватиме у скороченому режимі. Увесь тиждень через нього людей пропускатимуть до 18-ї години, а не до 20-ї, як раніше. Графік роботи змінили через розмінування території навколо зруйнованого мосту. Роботи ведуть на тимчасово окупованій території.  

Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції