На адмінмежі з окупованим Кримом припинив роботу пропускний пункт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через "Чаплинку" росіяни не пропускають ні машини, ні пішоходів.

У неділю, 12 серпня, на адміністративній межі з окупованим Кримом сталися збої у роботі двох пропускних пунктів. Пізніше робота одного з них відновилася.

Про це повідомляє прес-служба Азовсько-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

На контрольному пункті "Каланчак" були перебої в оформленні транспортних засобів через роботи з відновлення бази даних української митниці. Пішоходи оформлювалися встановленим порядком. Станом на 17:30 робота цього пункту була повністю відновлена.

Повністю припинив роботу пункт пропуску "Чаплинка" з боку російських окупантів. Там відсутнє електроживлення (резервні джерела також у них не працюють). Через це росіяни не пропускають ні машини, ні пішоходів.

КПВВ "Чонгар" працює в штатному режимі.

Відео"Бумбокс" дав концерт на адмінкордоні з Кримом

Концерт-протест не для глядачів. Гурт "Бумбокс" влаштував виступ на пункті пропуску Каланчак на підтримку політичних в'язнів Кремля і, зокрема, Олега Сенцова. Сцену встановили в полі і повернули до Криму, бо, як заявив соліст гурту, співав він для викраденої росіянами землі. Тому слухачів не запрошували. Утім, про акцію швидко стало відомо у соцмережах, тож кількасот людей з'їхалися звідусюди. Прийшли й кримчани послухати і подякувати за підтримку. 

"Бумбокс" дав концерт на адмінкордоні з Кримом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції