Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з'явилися агітаційні бігборди Порошенка з зображенням Путіна, у соцмережах обурені

Гриценко заявляє про спробу розколу України.

Щонайменше у двох містах України - Києві та Харкові - з'явилася агітаційна реклама на бордах, на яких зображені навпроти один одного профілі обличчя президента Петра Порошенка і президента Росії Володимира Путіна. Це викликало неабияке обурення користувачів соцмереж і колишніх кандидатів у президенти.

Відповідні фото у Facebook поширюють користувачі соцмережі. На відповідних агітаційних метаріалах їхнім замовником значиться Петро Порошенко, у штабі президента ТСН.ua неофіційно підтвердили цю інформацію. 

"Вчора Петро Олексійович Порошенко в ефірі на ICTV сказав прямо: "Зеленський - не агент Путіна" і "Зеленський - НЕ наркоман." Прохання до прихильників П.Порошенка - може ви знищите величезну кількість не дуже дружніх шаржів із цими ярликами?.. Подумав, що П.Порошенко почав "зшивати" Україну. Але настав новий день в Харкові", - зазначив харківський бізнесмен Юрій Сапронов.

Вчера Пётр Алексеевич Порошенко в эфире на ICTV Сказал прямо : "Зеленский - не агент Путина" и "Зеленский - не...

Опубліковано Sapronov Yuri Вівторок, 9 квітня 2019 р.

Крім того, з таким самим зображенням агітаційні намети Порошенка почали поширювати газети. 

Проошенко путін, газета
Ігор Фещенко/facebook

І на бігбордах, і на газетах їхнім замовником значиться П. Порошенко, а особа, відповідальна за випуск, - Южаніна Н. П.

порошенко, агітація
facebook.com/sapronov.yuri
газета, порошенко
Українська правда

ТСН.ua звернувся за коментарем до штабу президента та ЦВК, там ситуацію з бордами поки жодним чином не коментують. Водночас співробітник передвиборчого штабу Порошенка на умовах анонімності підтвердив, що агітація з зображенням Путіна з'явилася на їх замовлення.  

У Мережі обурені такою рекламою. Зокрема, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко написав, що це небезпечно для країни і такою рекламою і газетами "країну свідомо розколюють навпіл". "Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів", - зазначив Гриценко.

Це небезпечно, для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенка - країну свідомо розколюють...

Опубліковано Анатолієм Гриценком Вівторок, 9 квітня 2019 р.

Окремо зазначимо, що така реклама ймовірно порушує українське законодавство, зокрема дві статті закону "Про рекламу".

У статті 8 частині 1 цього закону йдеться про те, що у рекламі забороняється вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без письмової згоди цієї особи. Стаття 64 про обмеження щодо ведення передвиборної агітації передбачає, що участь у передвиборній агітації забороняється особам, які не є громадянами України.

Думаю, що дехто вже бачив борди з рекламою Порошенка у другому турі. Ну, там де він дивиться на Путіна, а Путін дивиться...

Опубліковано Петром Олещуком Вівторок, 9 квітня 2019 р.

За словами шеф-редактора видання УНІАН Михайла Ганницького, організацією розміщення реклами Порошенка займалися представники рекламного холдингу "Мегаполіс", який виник як інвестпроект корпорації "Мегаполіс Україна", яка перейменувалася в "Тедіс" і нині контролює український ринок сигарет.

организацией размещения занимались представители рекламного холдинга «Мегаполис» - который возник, как поясняют...

Опубліковано Misha Gannytskyi Вівторок, 9 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

ВідеоБатл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

Про те, що батл відеороликів можна розцінити як політичну агітацію, яку не можно проводити до оголошення офіційних результатів першого туру заявив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в ефірі шоу "Право на владу". Агітація це чи ні, за роз'ясненням ТСН звернулася до комітету виборців України.  

Батл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції