Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На акцію підтримки Савченко прийшла щойно звільнена заручниця "ЛНР" Варфоломеєва

Журналістка каже, що дуже добре розуміє жахи несправедливого ув'язнення, які переживає Савченко.

У Києві відбулася чергова акція на підтримку Надії Савченко. 8 березня люди принесли під будівлю посольства РФ петицію для президента РФ Володимира Путіна, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цього разу під російським посольством було більше жінок. Депутатки, громадські активістки, прості киянки вийшли на знак солідарності з полонянкою.

До акції приєдналася звільнена кілька днів тому з полону бойовиків Марія Варфоломеєва. Вона як ніхто знає, наскільки важливою є підтримка.

"Я ніколи не забуду, коли вперше дізналася, що мої знайомі вийшли до Адміністрації президента, щоби мене підтримати. Сам факт того, що люди тебе не забувають, що є люди, котрі за тебе тримають кулаки", - пояснила вона.

Акції на підтримку Савченко відбулися 8 березня також у Львові, Лондоні, Москві та багатьох інших містах.

9 березня відбудеться чергове судове засідання, де Надія планує виступити з заключним словом. У цей день акції на підтримку Савченко плануються ще більш масовими.

Нагадаємо, 7 березня Надія Савченко оприлюднила нове звернення. В ньому вона заявила, що вийде на волю лише на своїх умовах, а її приклад боротьби з російською владою є прикладом для наслідування.

Нещодавно за звільнення Савченко також виступили міністр Великої Британії у справах Європи Девід Лідінгтон та президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт.

Після чергового суду, 4 березня, українська льотчиця Надія Савченко, яку досі утримують в СІЗО в РФ, оголосила про сухе голодування з п'ятниці.

3 березня в Донецьку Ростовської області Росії суддя не дав українській льотчиці і депутату Надії Савченко проголосити останнє слово та оголосив продовження процесу 9 березня об 11:00.

Як відомо, Савченко у відповідь на вимогу обвинувачення засудити її до 23 років тюрми порадила судові погодитися якнайшвидше, щоб не затягувати справу. Також вона виступила категорично проти свого обміну на російських ГРУшників. "ГРУшників за одного невинного, це занадто багато" - сказала вона.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Відео Українські лікарі отримали дозвіл оглянути Надію Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції