На акції протесту готові вийти 15% українців

Люди, які постраждали від кризи, готові самі виходити з ситуації, у вірогідність досягти чогось протестами вірять 15% опитуваних.

Лише 15,7% українців готові вийти на акції протесту через різке погіршення матеріального становища.

Такими є дані річної програми дослідження "Проект країни" Інституту Горшеніна.

Більшість опитаних буде шукати кращих варіантів працевлаштування, додаткового заробітку тощо. На підтримку з боку свого підприємства розраховують лише 13% респондентів.

Є у людей також надія на допомогу родичів, але більшість розраховує лише на себе.

Більшість населення критично ставиться до влади, але близько чверті опитаних сподіваються, що в умовах кризи держава зможе надати певну підтримку населенню.

Опитування проводилося в 160 населених пунктах України,у ньому приймало участь 2000 респондентів віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,2%.

Впродовж 2008 року Київський Інститут проблем управління імені Горшеніна досліджував, якою бачать українці власну державу, і якою хотіли б її бачити, чого чекають від своєї країни, на що і на кого сподіваються, як планують своє майбутнє. Дослідження проводились методом індивідувальних інтерв’ю та телефонних опитувань, і здійснювались в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

Як повідомлялося, результати дослідження, яке провів Центр ім. Разумкова свідчать, що майже половина українців готові взяти участь в законних мітингах та демонстраціях.

У незаконних формах протесту, пов’язаних з блокуванням руху на дорогах, вуличними заворушеннями та створенням незалежних від президента та уряду збройних формувань, готові приєднатися 23,8% населення. Водночас 14,4% людей готові до радикальних протестів, зокрема до тих, що пов’язані із силовими чи насильницькими діями.

Читайте також:

Три чверті українців вважають, що українську мову мають знати всі

Рейтинг антипатій українців очолили Черновецький і Ющенко

Лише 13% українців не постраждали від кризи

Кожен сотий українець не знає, хто такий Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: