На "Антонова" запускають перше серійне виробництво вітчизняних "дронів"

Про це заявив на брифінгу секретар РНБО Олександр Турчинов.

Сьогодні, 26 січня, Збройним Силам України урочисто передали партію сучасних безпілотних авіаційних комплексів вітчизняного виробництва.

Про безпілотники "Spectator", створені фахівцями КПІ у співпраці з Укроборонпромом, розповідали давно – їх обіцяли передати армії наприкінці минулого року. Це – перший український безпілотник, який вироблятиметься серійно.

"Розпочинаємо виробництво на заводі "Антонова". Ви розумієте, який потенціал цього підприємства. І я думаю, наші безпілотні летальні апарати можуть не лише задовольнити внутрішній попит, а й бути конкурентними на ринках зовнішніх", - каже Турчинов.

Український безпілотник, за словами голови РНБО, втричі дешевший західних аналогів. Крім того, проект серійного виробництва був реалізований дуже швидко – менше ніж за рік. Раніше окремі винахідники робили лише штучні екземпляри БПЛА.

Сучасні безпілотники "Spectator" розроблені студентами КПІ й вироблені ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, що входить до складу ДК "Укроборонпром". Безпілотники вітчизняного виробництва компактні й малопомітні, мають низький рівень шуму. Апарат здатний підійматися на висоту 2 км та розвивати швидкість до 120 км/год. Безперервний політ може тривати до двох годин.

Літальний апарат не вимагає спеціальних стартових майданчиків та будь-яких додаткових пристроїв для роботи. Він може злітати навіть з руки.

ВідеоВ Україні починають серійне виробництво власних дронів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: