На Азарова подали в суд за дискримінацію жінок

Правозахисниці звернулися до суду із заявою про порушення главою уряду конституційної норми про рівність прав жінок і чоловіків.

Президент міжнародного правозахисного центру "Ла Страда-Україна" Катерина Левченко і керівник недержавної організації "Інформаційно-консультативний жіночий центр" Олена Суслова подали судові позови до прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Як повідомила Левченко, у понеділок вона звернулася до Печерського районного суду Києва із заявою про порушення главою уряду конституційної норми про рівність прав жінок і чоловіків. "Висловлювання Миколи Яновича "не жіноча справа - проводити реформи" я вважаю прямою дискримінацією українських жінок і мене особисто. Розмір компенсації щодо позову - всього одна гривня", - пояснила Катерина Левченко.

Тим часом у Кабінеті міністрів вважають, що подібні звинувачення в дискримінації "не відповідають дійсності і є спотворенням позиції прем’єр-міністра".

Раніше прес-служба уряду розповсюдила заяву про те, що слова про "не жіночу справу" неправильно витлумачили і Азаров хотів сказати наступне: "Жодна реформа, яка не визнана і не підтримана в рівній мірі і жінками, і чоловіками, не має перспектив".

Проте, на думку Катерини Левченко, вислів прем’єр-міністра "не жіноча справа - проводити реформи" не можна тлумачити інакомовно. "До судового позову ми додали диск із записом виступу Миколи Яновича в Дніпропетровську 19 березня, де він чітко і ясно вимовляє: "Реформи - це не жіноча справа". У трактуванні цього вислову не може бути двох смислів! Він сказав те, що хотів сказати - місце жінки на кухні, а не в уряді!", - заявила Левченко.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що "не жіноче це справа - проводити реформи в Україні". Про це Азаров заявив 19 березня, пояснюючи, чому в його уряді немає жінок.

Як відомо, формуючи Кабмін, Азаров роздав найбільшу на даний момент кількість портфелів на континенті – 29. Жоден з них не дістався жінці.

Читайте також:

Азаров: проводити реформи – не жіноча справа

Напівроздягнені феміністки намагалися прорватися в Кабмін

Уряд спростував, що Азаров ображав жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: