На Бандеру у Львові витратили 5 мільйонів

У Львові на добудову пам'ятника Степану Бандері було витрачено 5 мільйонів гривень.

На побудову пам'ятника лідеру ОУН Степану Бандері у Львові з обласного бюджету загалом виділили 5 млн грн. Спочатку на зведення пам'ятника і арки було витрачено 2 млн грн і потім додано ще 3 млн гривень.

Сам пам'ятник встановлений ще в 2007 році на пл. Кропивницького. За ним - 30-метрова арка на чотирьох колонах. Наразі на ній хочуть зобразити періоди української історії - княжий, козацтво, період УРСР і 90-і роки, боротьбу за незалежність. За ці гроші також реконструюють площу, оформлять клумби.

Як розповів голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, рішення про виділення грошей було прийнято ще до його призначення на пост.

"Зараз складно буде перенаправити кошти на більш необхідні потреби, так як з боку депутатів однозначно буде опір. У майбутньому ми спробуємо раціоналізувати бюджет", - наголосив Горбаль.

Як повідомлялося раніше, на Янівському кладовищі у Львові відкрили меморіальний комплекс жертвам, замордованим у червні 1941 року у львівських тюрмах НКВС. Як стверджують історики, на місці меморіалу поховано близько 1,5 тисячі жертв терору НКВС.

Читайте також:

Річницю УПА у Львові відзначили боєм з солдатами НКВС

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Табачник замінить фестиваль про УПА радянською військовою грою

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: