На Банковій кандидатам в президенти дозволили не брати відпустку

В Україні передвиборча відпустка для кандидатів у президенти є необов'язковою. Їм лише порадять "чітко розділяти свою діяльність".

Високопосадовці, які балотуються на посаду президента, не зобов'язані йти у відпустку на час виборчої кампанії, заявила заступник глави Секретаріату глави держави Марина Ставнійчук.

Вона послалася на рішення Конституційного суду, згідно з яким передвиборча відпустка для кандидатів у президенти, в тому числі й тих, хто обіймає найвищі державні посади, є необов'язковою.

Водночас Ставнійчук підкреслила, що кандидати мають чітко розділяти свою посадову діяльність і діяльність як кандидата.

"Зрозуміло, що для осіб, які будуть балотуватись на виборах президента, під час виборчої кампанії необхідно чітко відділяти свою посадову, службову, державницьку діяльність від тих форм, які передбачені як форма передвиборчої агітації", - сказала вона.

Нагадаємо, 19 жовтня, в Україні офіційно розпочалася кампанія з виборів президента. Теоретично висування кандидатів на посаду наступного глави держави ще не розпочалося, але спостерігачі зазначають, що безпосередньо виборча кампанія вже триває. Свій намір балотуватися в президенти просувають, зокрема, чинний глава держави Віктор Ющенко та прем'єр Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Комітет виборців України: вибори президента стануть війною компромату

Ющенко офіційно дав старт чесним виборам

Вибори президента України коштуватимуть мільярд доларів

В Україні розпочалася передвиборча кампанія

ВідеоКандидати в президенти можуть не йти у відпустку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: