На Банковій оголосили про тріумвірат Януковича, Азарова і Литвина

Банкова вважає, що конфлікти між гілками влади закінчилися і з`явилися перші ознаки нового стилю діяльності українського тріумвірату.

В Адміністрації президента вважають, що перше спільне засідання президента Віктора Януковича, голови ВР Володимира Литвина і прем’єр-міністра Миколи Азарова свідчить про те, що "влада єдина".

Про це сказано в повідомленні Адміністрації президента. На Банковій переконані, що розбрат і конфлікти між першими особами держави закінчилися.

"На зустрічі президента і голови парламенту з новим урядом вже можна було побачити перші ознаки нового стилю діяльності українського тріумвірату, а саме - перший імпульс державної енергії йде від президента", - сказано в повідомленні.

Як зазначили у президентській Адміністрації, "розмова була жорсткою, але доброзичливою. Пріоритети президент визначав конкретні. Робив це чітко, лаконічно, дуже точно, визначаючи саме ті точки, які потрібно натискати у першу чергу".

На зборах намітили план на найближчу перспективу, визначили відповідальних і терміни виконання. "Можна сказати, що вже наступного дня після утворення нової коаліції і уряду система влади почала злагоджено функціонувати", - запевнили в АП.

Нагадаємо, 12 березня в Адміністрації президента відбулася зустріч Віктора Януковича з новим складом Кабінету міністрів, на якій був присутній також спікер ВР Володимир Литвин.

Читайте також:

Янукович доручив Азарову перевірити законопроекти Тимошенко

Янукович розпорядився відновити співпрацю з МВФ

Новий уряд обіцяє наповнювати бюджет за рахунок багатих громадян

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: