На Банковій не збираються у військовий союз з Росією

Голова адміністрації президента Сергій Льовочкін не бачить жодних підстав, щоб вести дискусію про зміну позаблокового статусу України.

Янукович і Мєдвєдєв у Києві
УНІАН
Янукович і Мєдвєдєв у Києві
Голова адміністрації президента Сергій Льовочкін заявив, що зараз немає підстав для того, щоб вести дискусію щодо можливої участі України в Організації Договору про колективну безпеку.

"На скільки Україна зацікавлена в приєднанні до ОДКБ - це відомо. Тому що принципова позиція президента, верховного головнокомандувача, яка була задекларована під час виборів і після того - це позаблоковість", - наголосив Льовочкін.

"Якщо будуть якісь підстави в майбутньому з якихось причин це змінювати, тоді буде розглядатися питання можливості приєднання України до будь-яких блоків... Я не бачу підстав для того, щоб зараз вести дискусію на цю тему, ані юридичних, ані політичних", - додав він.

Нагадаємо, приєднатися до військового союзу Україні запропонував президент РФ Дмитро Мєдвєдєв. "Якщо цікаво брати участь в ОДКБ – wellcome. Якщо є якісь сумніви, ми до цього з повагою ставимося", – сказав він.

Мєдвєдєв також зазначив, що його як президента Росії цілком влаштовує позаблоковий статус України, оскільки це повною мірою відповідає "нашим інтересам і, я думаю, інтересам значної частини українського народу".

До ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан і Узбекистан.

Читайте також:

Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

БЮТ: Мєдвєдєв приєднає до України Придністров'я

Уряд передасть Росії ракетний крейсер "Україна"

Україна віддасть Росії частину Азовського моря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: