Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Банковій під час пікету залізничників померла молода жінка

На Банковій під час пікету залізничників померла молода жінка

Зокрема, вони вимагали виплатити 13 зарплату за 2018 рік.

Сьогоднішній пікет під Офісом президента, де зібралося близько тисячі залізничників, котрі вимагали підвищення зарплатні й скасування реформи, у результаті якої людям загрожувало скорочення, закінчився трагедією. Просто неба, на Банковій, померла молода працівниця залізниці з Фастова. Медики виявилися безсилими.

Чому бунтували залізничники та чи домовилися вони із владою, у сюжеті ТСН.19:30.

Київщина, Вінничина, Хмельниччина: локомотиви горять, бо вже по кілька разів повністю відпрацювали свій ресурс. Машиністи подекуди навіть бояться сідати в такий транспорт. А в Кременчуцькому депо, одному з найбільших в Україні, нині важко знайти хоча б один цілком справний локомотив.

Так, з останьою надією вранці до Офісу президента прийшли залізничники. Кажуть, що анонсована реформа галузі може зовсім вбити її. Оскільки працівників катастрофічно не вистачає, а техніка стара та вкрай зношена. Пікетувальники бідкаються, що чергова по станції в середньому отримує 4 900 на місяць.

Відео Залізничники пікетували під Офісом президента: що вимагали

З самого ранку під Офісом президента зібралося близько тисячі працівників української залізниці. Вони вимагали підвищити зарплатню, заборонити  приватизацію та проти масового скорочення працівників. А ще вимагають звільнити очільника "Укразалізниці" Євгена Кравцова. Пікетники погрожують - готові до страйку. Чому бунтують залізничники – у сюжеті.  

Залізничники пікетували під Офісом президента: що вимагали

"Перша наша вимога - підняття зарплати. Друге - тяжкі умови праці. На 30% станцій відсутні туалети, наприклад. І третє - скорочення, яке вже зараз відбувається", - кажуть про свої вимоги люди. 

Люди налаштовані рішуче. Якщо влада не виконає вимоги, профспілки готові організувати загальнонаціональний протест, який паралізує вантажні та пасажирські перевезення в країні. Зрештою влада пікетників почула, представників профспілки запросили до Офісу президента на переговори.

Так, керівництво УЗ пообіцяло, що звернеться до парламенту і до Кабміну, щоб залучити профспілки до процесу реформи. Аби було враховано інтереси працівників галузі. Також працівників запевнили, що їм виплатять 13 зарплату і масово не скорочуватимуть.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції