На Банковій вважають, що "Верховна Рада ослабла"

Герман шкодує, що у Раді немає Тимошенко і Кушнарьова.

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман вважає, що Верховна Рада ослабла. Про це вона сказала в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я думаю, що парламент ослаб через те, що звідти пішло дуже багато цікавих людей", - зазначила чиновниця.

За словами Герман, парламент став слабшим, "коли з парламенту дійсно пішло ціле гроно дуже таких впертих, переконаних, принципових і професійних людей, добрих спікерів, які не давали собою помітати, як казали на Галичині".

"Не так легко було ту людину, одну чи іншу, змусити казати те, що кажуть, або тиснути кнопку, коли це не відповідало її особистим переконанням", - заявила вона.

"Я, наприклад, дуже шкодую, що Тимошенко немає у парламенті. Вона додавала тому парламенту якогось колориту. Цей парламент був цікавіший, було з ким поговорити, було з ким сперечатися, було з ким дискутувати", - сказала Герман.

Також вона згадала покійного регіонала Євгена Кушнарьова: "Не так легко було йому казати: "Тисни кнопку коли треба, а не тоді, коли ти в цьому переконаний".

За словами Герман, парламент був свідомо дискредитований. "Парламент ще при Яценюку почав відігравати роль такого керованого інструменту. При Яценюку він почав послаблюватися. Пізніше Литвин трошки зміцнив парламент", - зазначила чиновниця.

Вона наголосила, що "парламент перестав робити погоду в Україні".

Водночас Герман вважає, що виконавчу владу має контролювати суспільство – "позаурядові організації, опозиція – це має бути контроль влади".

"Опозиція досить гостра в Україні. Вона роз'єднана, вона розсварена, вона не має однієї ідеї, одного бачення, вона не конструктивна, але вона гостра. Вона є і вона може виконувати роль контролера влади", - заявила чиновниця.

"Так само я більше сподіваюся на громадянське суспільство все-таки. Позаурядові організації, молодіжні рухи, які зараз дуже активно піднімаються, вони будуть тим чистилищем, через яке влада повинна щодня переходити", - додала Герман.

Напередодні Ганна Герман, коментуючи заклик Тимошенко до українців зібратися 22 січня в День Соборності України на Майдані Незалежності, розповіла, чому Тимошенко завжді програє і не отримує, чого прагне. "Українці втомилися від протистояння і протестів, але Юлія Тимошенко цього все ніяк не зрозуміє, тому і програє" - переконана Ганна Герман.

Читайте також:

Герман: Тимошенко відповість за свої слова

Герман переконана, що Путін любить Україну

Герман запевнила, що Софію не віддадуть Московському патріархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: