На батьківщині Януковича пропонують зробити центр космосу

Януковичу запропонували зробити у Єнакиєвому військовий ліцей імені космонавта Берегового та міжнародний музей "Український техноленд".

 Члени родини льотчика-космонавта СРСР Георгія Берегового просять президента Віктора Януковича створити в Єнакієвому військовий ліцей його імені та міжнародний музей "Український техноленд". Про це йдеться в листі родини до президента України.

Родичі покійного космонавта звернулися до президента з проханням підтримати дві ініціативи, які були озвучені під час однієї міжнародної науково-практичної конференції.

"Перша стосується створення під егідою Міжнародної асоціації академій наук у Єнакієвому на матеріальній базі вугільних шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний Комунар" міжнародного політехнічного музею "Український техноленд", як єдиного наукового, освітнього і туристичного центру країн СНД, що покликаний показувати світові, завдяки чому і кому людство уперше вийшло в космос", - йдеться в листі.

Друга ініціатива— створення при Міноборони на базі частини неексплуатованих приміщень Єнакіївського металургійного технікуму, середньої школи №3 і міського аероклубу військово-патріотичного ліцею з авіаційним ухилом імені Г.Т.Берегового для старшокласників (за прикладом суворівських і кадетських училищ).

Як відомо, Георгій Береговий є "названим батьком" Януковича - у 1978 році він допоміг реабілітуватися двічі засудженому майбутньому президенту України.

У 1972—1987 роках Береговий був начальником Центру підготовки космонавтів.

Читайте також:

Депутати подарували батьківщині Януковича списані тролейбуси

Янукович хоче в космос разом з казахами

Путін запросив українців випробовувати космічні кораблі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: