На батьківщині Януковича відкривають "Український Техноленд"

На честь 90-річчя від дня народження космонавта Берегового на шахті в Єнакієвому закладуть політехнічний музей "Техноленд".

16 квітня в Єнакієвому Донецької області, на "малій батьківщині" президента Віктора Януковича, відбудеться церемонія закладки Міжнародного політехнічного музею "Український техноленд".

Засновниками "Техноленду" виступають організації з восьми країн. Віктора Януковича запрошено на урочисту церемонію закладення.

Музей облаштують на шахті "Червоний Профінтерн". Його відкриття приурочене до святкування 90-річчя від дня народження льотчика-космонавта СРСР Георгія Берегового – земляка Януковича, який свого часу клопотав про зняття судимостей з майбутнього президента України.

Підписання установчих документів "Техноленду" і присвячена цій події прес-конференція відбудуться 15 квітня в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".

Нагадаємо, українська влада цього року на високому рівні організовує низку заходів на честь святкування 90-річчя від дня народження Берегового. Зокрема, на Полтавщині йому встановлять пам'ятник, а на Донеччині – випустять ювілейну монету і введуть в обіг ювілейну поштову марку. Також буде обговорене питання щодо перейменування музею історії міста Єнакієво в "Музей імені космонавта Георгія Берегового".

Читайте також:

Єнакієве готується зустрічати Януковича: на ремонт доріг виділено мільйони

Азаров замовив пам'ятник покровителю Януковича

Янукович створить власну Силіконову долину

Азаров запланував увести Україну до світових лідерів ІТ-індустрії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: