На Бережанщині сексу немає

У Бережанах на Тернопіллі заборонили продаж презервативів поза аптеками.

Презерватив (Фото: foto.rambler.ru)
Бережанська влада вирішила вберегти суспільство від порнографії. (Фото: foto.rambler.ru)
Місцеві правоохоронці вирішили регламентувати інтим відповідно до графіку роботи аптек. Якщо ж не сила терпіти, а аптека зачинена, безпечного сексу не буде. Придбати гумові вироби номер один деінде стане проблемою. 

Прокуратура Бережанського району, що на Тернопільщині, домагається, щоби презервативи продавали тільки в аптеках. У магазинах та кіосках тепер не можна. 

Певний набір товарів, на думку бережанських правоохоронців, межує з порнографією. Мовляв, навіть взірець цнотливості, коли таке бачить, підсвідомо починає думати про грішне. 

Метою цієї перевірки було захистити неповнолітніх від незаконного розповсюдження засобів порнографічного, еротичного характеру, засобів, які поширюють культ насильства. 

Розбещувати неповнолітніх і гадки не мали, запевняють працівники магазинів. Навпаки - рятують здоров’я нації. Покупців пікантного товару не бракує. Їх більшає під вечір, коли аптеки зачиняються. На здачу від горілки товар номер один не купують, а йдуть за ним цілеспрямовано. 

За необмежений продаж презервативів і медики. У закоханих цей товар має бути завжди перед очима, щоб палкі голови про них вчасно згадували. Щоб не бігати по лікарнях через заповзятість правоохоронців: „А чому правоохоронці не хочуть зважати на наслідки масовість поширення інфекцій, що передаються статевим шляхом - той самий СНІД, інші венеричні захворювання?”. 

Однак закон до закоханих безжальний. Експертна комісія на запит Бережанської прокуратури відповіла - будь-де продавати презервативи не можна: "Відповідно до визначення "презервативів" як предметів сексуального характеру, вони є перш за все гігієнічними засобами і повинні бути розміщені поруч з іншими засобами інтимної гігієни”. 

Ціна безпечного сексу для продавців - штраф 136 гривень. Тому закохані на Бережанщині змушені про вечір думати зранку, поки правоохоронці не передумають.

ВідеоЛюдям у Бережанах ніде буде взяти презервативи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: