Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На біржі праці назвали найбільш затребувані професії у майбутньому

Чиновник радить студентам ти на роботу під час навчання. 

Виконувач обов'язки голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко в інтерв'ю для ТСН.ua розповів, які професії будуть найбільш затребуваними у перспективі та дав із пошуку роботи.

За словами Ярошенка, студентам слід працевлаштовуватися із третього курсу, адже виші фактично не дають практики. На думку очільника відомства, шукати місце роботи слід, враховуючи свої навички.

"Моє глибоке переконання, що кожна людина має від природи певний хист. Тож я би рекомендував молоді пройти профдіагностику. Це коли за певними методиками можна визначити свої навички чи здібності. Такий тест можна пройти у будь-якому центрі зайнятості. В нас такі методики є. Тоді молодій людині буде зрозуміло – може вона бути швачкою чи їй краще йти працювати у дитячий садочок вихователькою", - наголосив він.

Керівник Держслужби вважає, що у майбутньому будуть затребувані інженерні та робітниці професії.

"Я повторюсь, але я думаю, що ми стоїмо на порозі певних змін і будуть затребувані ті, хто має інженерну освіту. Також, будуть затребувані робітничі спеціальності. Тобто хто може займатись ремонтом механізмів і обладнання, хто може бути електрозварювальником, електрослюсарем, хорошим токарем. Необов'язково усім отримувати вищу освіту. Можна заробляти хороші кошти і бути затребуваним на ринку праці, маючи хорошу робітничу кваліфікацію. Я впевнений у тому, що завжди буде попит на хороших медиків, викладачів, але тут потрібен досвід і варто починати працювати ще під час навчання", - резюмував він. 

робота

Залиште свій коментар

Вибір редакції