Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"На,  бл*дь, обіссися!": в Одесі жінка з посвідченням Нацполіції лаялася матом і кидалася на перехожих

Тепер її поведінку аналізують колеги-правоохоронці.

Вуличний скандал в Одесі за участі жінки, котра погрожувала опонентам своєю причетністю до органів правопорядку, потрапив на відео та з’явився в інтернеті. На оприлюднених кадрах зафіксована неоднозначна поведінки учасниці події, котра ображає нецензурними словами інших людей і навіть намагається застосувати фізичну силу, повідомляє УНІАН.

Як можна зрозуміти з подій у ролику, сварка сталася через зауваження щодо припаркованого автомобіля. Всі присутні на відео люди вдягнуті в цивільний одяг, тобто можна припустити, що інцидент стався не під час виконання кимось із них службових обов’язків. Тим не менше, поведінка жінки викликала в інтернет-юзерів чимало запитань. "Ти що, не потрапиш, бл*дь, ти що, безсмертний?" - каже героїня відео чоловікові, котрий її фільмує, щодо перспектив примусово опинитися у відділку поліції.

Жінка, яку дехто з присутніх називає Катею, також показує посвідчення зі значком Нацполіції на ім’я старшого інспектора Катерини Олександрівни Білоус. "Хочеш обіссятися? На,  бл*дь, обіссися!" - супроводжує вона демонстрацію документів. Також на відео відзняті епізоди, коли ця жінка з кулаками кидається на одного з присутніх чоловіків, намагається вибити з рук телефон, а один із її супутників показує образливі жести з комбінації пальців у напрямку, з якого здійснюється запис.

Правоохоронці розповіли, що виявили ролик на YouTube під час моніторингу інтернету, після чого начальник головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех призначив службове розслідування, а його фігурантку розпорядився тимчасово відсторонити від виконання обов’язків. Офіцер назвав побачені на запису дії такими, що дискредитують правоохоронні органи. "За результатами проведення розслідування до неї будуть прийняті жорсткі заходи дисциплінарного впливу", - зазначив Бех.

Раніше в Одесі на вулиці Достоєвського правоохоронці затримали психічно хворого чоловіка, який кидався камінням по вікнах та у людей. Після тривалих вмовлянь один із інспекторів виліз на гараж, щоби зняти порушника, проте він почав кидатися в правоохоронця шифером. Через це поліцейський не втримався та впав з даху приблизно з 5-метрової висоти. Інспектора забрала бригада швидкої допомоги.

Відео Суддя під час засідання нецензурно вилаялася і показала адвокату дулю

Захисник намагався зафільмувати процес. Адвокат виклав відео в Інтернет, і на його підставі проти судді відкрили дисциплінарне провадження за негідну поведінку. Що думають з цього приводу колеги учасників конфлікту і чому покарати можуть не лише суддю - у сюжеті. 

Суддя під час засідання нецензурно вилаялася і показала адвокату дулю

Залиште свій коментар

Вибір редакції