На богослужіння з патріархом Кирилом прийшли 250 тисяч українців

Незважаючи на низку протестів, візит Московського патріарха став успішним. Його виступи протягом 10 днів послухали 250 тисяч людей.

На богослужіннях за участі патріарха Московського і всієї Русі Кирила у всіх регіонах України, які відвідав голова РПЦ, побували більше 250 тисяч віруючих.

Крім того, як повідомили у прес-центрі візиту патріарха, телеаудиторія заходів за участі Кирила становила більше 20 мільйонів глядачів.

Нагадаємо, візит Московського патріарха Кирила до України тривав десять днів - з 27 липня по 5 серпня. Протягом цього часу він відвідав Київ, Крим, Донецьку, Рівненську, Волинську та Тернопільську області. Очолив святкові богослужіння у трьох лаврах України, останнє з них відбулося у Почаївській лаврі.

Під час візиту патріарха праві політичні сили провели низку протестів проти його приїзду та зробили низку гучних заяв. Зокрема, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" направило до Генпрокуратури заяву з вимогою порушити проти Кирила кримінальну справу та депортувати його з України за "розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті, образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями".

Втім, ці протести суттєво на візит патріарха не вплинули, лише трохи посунувши в часі його поїздку до Рівного.

Читайте також:

Патріарх Кирило просить український паспорт, але російський не віддасть

На прощання патріарх Кирило попросив українців молитися за нього

Кирило визнав неправильну політику Москви

Кирило заявив, що досягнув головної мети візиту в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: