На боротьбу з епідемією свинячого грипу в Україні виділено півмільярда

Юлія Тимошенко розпорядилася виділити додаткові гроші на боротьбу з епідемією та запевнила, що в Україні є необхідні препарати для лікуванян свинячого грипу.

Кабінет міністрів виділив додатково 500 мільйонів гривень на боротьбу з епідемією грипу A/H1N1 в Україні. Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Сьогодні уряд приймає рішення про виділення додатково півмільярда гривень, щоб закупити всі необхідні ліки, медичні маски, апарати штучного дихання і багато інших необхідних речей, які мусить мати країна для боротьби з проявами цієї епідемії", - сказала вона під час спецзасідання Кабміну, присвяченого проблемі епідемії грипу.

При цьому Тимошенко нагадала, що Україна у той час, коли каліфорнійський грип з’явився у світі, вже закупила необхідні медикаменти та профілактичні засоби для попередження розповсюдження хвороби.

"Вже були закуплені у необхідній кількості тести для з’ясування відповідної хвороби, і вони зараз розвозяться по всіх лікарнях. Із резервного фонду ми закупили достатню кількість медичних масок, які дають можливість захистити людину. З вчорашнього дня почалося розвезення цих медичних масок по всіх регіонах України", - пояснила голова уряду.

При цьому прем’єр підкреслила, що "коли у світі лише тільки почалися виявлення каліфорнійського грипу, Україна з резервного фонду, виділивши гроші, закупила медикаменти, у тому числі профілактичні, які будуть необхідні для боротьби з цією хворобою. З учорашнього дня медикаменти розвозяться по всіх лікарнях України".

"У кожній без виключення області є необхідні лабораторії і системи для встановлення правильних діагнозів", - додала глава уряду.

Вона запевнила, що уряд тримає ситуацію під контролем.

Нагадаємо, у зв'язку з епідемією грипу в дев'яти областях України було оголошено карантин. Епідемію було оголошено у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях, у зоні ризику також опинилися Закарпатська, Чернівецька, Рівненська, Волинська, Хмельницька та Вінницька області. Пересування через кордони цих областей було обмежено.

Раніше МОЗ офіційно підтвердило, що в Україні зафіксовані випадки свинячого грипу A/H1N1. Цей діагноз підтверджено в 11 людей, під підозрою ще близько тисячі хворих.

Читайте також:

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

МОЗ планує оголосити карантин на всій території України

ВідеоНа боротьбу з епідемією виділено півмільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: