На будівництво житла для українських контрактників буде виділено 1 млрд гривень - Порошенко

Глава держави переконує, що це будуть не казарми, а комфортне житло.

Під час засідання Ради Національної безпеки і оборони президент Петро Порошенко вніс пропозицію спрямувати 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.

Про це інформує сайт глави держави.

Президент наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників.

"У нас зараз більше 90 тисяч контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. Ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми маємо забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників", - сказав Петро Порошенко.

Президент поставив завдання, щоб з 1 млрд грн, який виділяється зі спеціального фонду держбюджету, було забезпечено розміщення мінімум 15 тис. контрактників, які "будуть мати можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії".

ВідеоКонтрактника, який виклав в мережу кадри своєї казарми на Чернігівщині, перевели до іншої частини

 

Він наголосив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. квадратних метрів житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.

Нагадаємо, що у 2013 році українська армія розпочала активно шукати майбутніх контрактників, але безкоштовно поселити службовців не було де

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: