Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На будівництво житла для українських контрактників буде виділено 1 млрд гривень - Порошенко

Глава держави переконує, що це будуть не казарми, а комфортне житло.

Під час засідання Ради Національної безпеки і оборони президент Петро Порошенко вніс пропозицію спрямувати 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.

Про це інформує сайт глави держави.

Президент наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників.

"У нас зараз більше 90 тисяч контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. Ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми маємо забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників", - сказав Петро Порошенко.

Президент поставив завдання, щоб з 1 млрд грн, який виділяється зі спеціального фонду держбюджету, було забезпечено розміщення мінімум 15 тис. контрактників, які "будуть мати можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії".

ВідеоКонтрактника, який виклав в мережу кадри своєї казарми на Чернігівщині, перевели до іншої частини

 

Він наголосив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. квадратних метрів житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.

Нагадаємо, що у 2013 році українська армія розпочала активно шукати майбутніх контрактників, але безкоштовно поселити службовців не було де

Залиште свій коментар

Вибір редакції