Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Буковелі" схили туркомплексу вже четвертий день поспіль вкривають "штучним" снігом

Цього року на курорті збільшили територію катання до 57 кілометрів трас.

Схили туристичного комплексу "Буковель" уже вкриваються снігом. Снігопадів там, щоправда, немає, проте вже четвертий день працюють снігові гармати. Стійкі морози дали можливість їх увімкнути.

Щогодини вони "викидають" три із половиною тисячі кубометрів води, краплинки якої у морозяному повітрі й перетворюються на сніжинки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Оскільки води в озерах курорту запасли достатньо, на відміну від попередніх років, одночасно можуть засніжувати по кілька трас на кожному витязі – як для початківців, так і екстремалів.

ВідеоНад Буковелем тривають штучні снігопади

Так званий "штучний" сніг від справжнього, запевняють на курорті, нічим не відрізняється. Тож якщо погода не підведе, новий лижний сезон на "Буковелі" готуються відкрити за тиждень-два.

"Кожна траса напилюється мінімум на 40 сантиметрів товщини снігу, щоб запустити трасу. Далі – люди катаються, і траса ще піднімається", - говорить менеджер з будівництва снігонапилювальних систем туристичного комплексу "Буковель" Андрій Резник.

"До нового сезону ми підготували ряд новинок. Збільшили територію катання до 57 кілометрів трас. Перш за все, звертали увагу на траси для початківців. Започаткували нові авіарейси з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Москви і за дуже привабливими цінами. Фактично, вони є конкурентами цінам на залізничні квитки", - розповідає представник туристичного комплексу "Буковель" Володимир Юзюк.

Нагадаємо, нещодавно "Буковель" оздоровив 400 дітей із ДЦП.

Залиште свій коментар

Вибір редакції