На Буковині група релігійних фанатиків морить голодом своїх дітей

У селі Котелеве в Чернівецькій області батьки близько 20 дітей перебувають під впливом голови релігійної громади, який запровадив суворі голодні пости.

Щонайменше 20 дітей в селі Котелеве на Буковині можуть повторити трагічну долю 20-річної Карини Черешньовської, яку на смерть заморила голодом родина сектантів. Їхні батьки перебувають під цілковитим контролем свого релігійного ватажка.

Олександр Лисак, якого місцеві називають просто Сашиком, побудував у селі справжній осередок фанатичних вірників.

Поодинці вулицями вони не ходять і взагалі дуже рідко виходять за межі власного подвір'я. Тим часом на своїй території тримаються надзвичайно впевнено і навіть нахабно. Сусіди замість добрий день запросто можуть почути фразу "Хочеш в морду?" румунською мовою.

Під час спілкування з журналістами ТСН Олександр Лисак майже весь час клеїв дурня. Яка, мовляв, секта, про що ви говорите? Ми всі просто друзі.

"А діти чого не ходять в школу? А ви знаєте скільки в нас в селі дітей не ходять в школу і загалом по селах кругом?", - каже він.

На питання, де працює, чоловік відповідає: "Я не працюю, вже три роки як співробітники СБУ мене окружили і держать в цепі, щоб знищити, щоб убити, та й я дома".

На паркані перед його будинком намальована шестикутна зірка. Він довго не хотів пояснювати - що вона означає. Врешті-решт, клякнувши на коліна, пояснив тільки одне - чому ця зірка шестикутна.

"Раз, два три, чотири, п'ять, шість... Це знак поклоніння перед творцем",- заявив Лисак.

Коли розмова зайшла про Карину, він сам сказав - вона йому сповідалась і розказала про те, що її хтось отруїв.

Як повідомлялося раніше, Карина Черешньовська померла від виснаження – вона просто спухла від голоду.

Про суворі пости, яких дотримуються у тій релігійній громаді, розповіла дружина брата Лисака, вчителька Паша Василівна.

"От у нас вони працювали 3 дні і три дні вони нічого не їли, прямо приходив Сашик і казав - їсти їм нічого, у нас піст і хто буде їсти, от ви щоб мені сказали", - згадала жінка.

Вона припускає, що вони сповідують іудейську віру і живуть по старому заповіту. Жінки і діти спілкують тільки з дозволу батька, і Біблію вони не читають – їм книгу переказують.

Наразі чиновники опікунської служби вирішують питання про позбавлення сектантів батьківських прав і районне керівництво збирається примусово забрати близько двадцяти дітей шкільного віку.

Читайте також:

На Буковині родина сектантів заморила голодом вагітну доньку

Мати-сектантка випалила на спині трирічного сина крила

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

Організувати секту в Україні може кожен

ВідеоЖахлива смерть 20-річної буковинки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: