На Буковині матері-героїні перекрили міжнародну автотрасу

Учасники акції протесту вимагають від уряду негайно виплатити матерям-героїням кількамісячну заборгованість матеріальної допомоги.

На Буковині, біля села Стерче (неподалік КПП "Порубне" на українсько-румунському кордоні), близько 100 жителів Глибоцького району перекрили міжнародну автотрасу на Румунію з вимогами виплати матерям-героїням соціальної допомоги за декілька місяців.

В акції протесту також беруть участь самі матері-героїні. На даний час на трасі утворилась великі затори.

Учасники акції протесту вимагають від уряду негайно виплатити матерям-героїням кількамісячну заборгованість матеріальної допомоги. Вони заявляють, що в інших районах ці кошти вже виплачені.

Вони також вимагають, щоб до них негайно прибув голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш, інші високопосадовці краю, і пояснили, чому склалася така ситуація з соціальними виплатами.

За словами людей, якщо вони не отримають гарантій виплат найближчим часом заборгованих коштів, то акцію оголосять безстроковою, і не виключають, що вимагатимуть відставки Кабміну.

Нагадаємо, українські вчителі повертають свої гроші через Європейський суд з прав людини. Суд у Страсбурзі задовольнив вимогу львівських педагогів щодо виплати боргу на оздоровлення та за вислугу років.

До Європейського суду звернулися 62 вчителі з Львівщини, але практично половина з них в силу різних обставин відмовилася від процесу, розповів голова Конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов. Основна причина – це погрози, залякування та психологічний тиск, а кількох освітян змусили написати письмові заяви про відмову, каже Соколов: "Ми повідомили про методи впливу на вчителів до Європейського суду, і про те, що заяви взято під тиском. Суд прийняв нашу аргументацію".

Читайте також:

Львівські вчителі відсудили борги по зарплаті через Європейський суд

За рік Україна стала найбіднішою країною Європи

Газовики погрожують всеукраїнським страйком

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: