На Буковині після виборів звільнять усіх чиновників, які критикують владу

З огляду на етичні та моральні норми, важко зрозуміти людей, котрі, працюючи на державній службі, критикують владу, обурився губернатор.

Михайло Папієв
УНІАН
Михайло Папієв
Державні службовці, які будуть агітувати проти чинної влади під час виконання службових обов’язків, будуть звільнені. Про це 25 жовтня під час наради повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв.

"Ті державні службовці, котрі нині ведуть агітацію, наголошуючи на тому, що державні структури не виконують свої функції, після виборів більше не займатимуть свої посади", – підкреслив Папієв.

За його словами, останній тиждень перед виборами є піком виборчого процесу. Чинним законодавством передбачено право кожному охочому брати участь у виборах, проте з огляду на етичні та моральні норми, важко зрозуміти людей, котрі, працюючи на державній службі, критикують владу, зазначив губернатор.

За словами керівника виконавчої влади області, серед держслужбовців є чимало представників різноманітних партій, жодному з них не забороняється брати участь у виборах. Проте на час ведення кампанії потрібно піти у відпустку, наголосив він.

"Є норми моралі, яких потрібно дотримуватися, тому варто визначитися, до кого ви належите – до опозиції чи до влади", – наголосив Папієв. Окрім того, губернатор побажав своїм колегам з честю пройти виборчий процес та надалі працювати на благо громади.

Читайте також:

Партія регіонів: нас підтримує вся Галичина

У Чернівцях до приїзду Януковича заасфальтували каналізаційні люки

Губернатор Буковини прирівняв візит Януковича до Великодня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: