На Буковині поховали 18-річного бійця "Азову", який загинув у перший день Нового року

На Буковині поховали 18-річного бійця "Азову", який загинув у перший день Нового року

Дата публікації
На Буковині поховали 18-річного бійця "Азову", який загинув у перший день Нового року

18-річний Сашко Коваль загинув у перший день Нового року.

Сашко Коваль втік зі школи, щоб взяти участь у Майдані, а потім пішов добровольцем на фронт.

На Буковині прощалися із 18-річним добровольцем батальйону "Азов" Сашком Ковалем, який загинув у перший день Нового року. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Попрощатися з Сашком Ковалем прийшли мало не всі жителі його рідного Хотина. Денис Шутак - один із найближчих друзів. Разом, іще школярами, вони втекли на Майдан. Денис каже, що ніколи не сумнівався у тому, що Сашко згодом піде добровольцем у зону АТО.

"Коли почалися події на Майдані, коли ми з ним поїхали – їхали автостопом, бо інакшої можливості не було - він зайняв таку позицію: "Я в школу не піду, поки ця злочинна влада не піде геть". Він прямо сказав, при першій же можливості піде на фронт, тому що це наша земля, за нас ніхто не піде", - розповідає товариш загиблого Денис Шутак.

Сашко пішов добровольцем до "Азову" через декілька днів після того, як йому виповнилося вісімнадцять. Навесні пройшов підготовку у таборі, разом зі взводом обороняв рубежі Маріуполя. Побратими розповідають, що він виділявся навіть серед досвідченіших бійців.

"На їх фоні він виділявся своєю підготовкою, він був дуже підготовлений ідеологічно, хорошим хлопцем був. Плани він, скажу чесно, не будував ніколи, він хотів залишитися до останнього на війні, тобто до самої перемоги", - каже "Фахід", боєць полку "Азов".

До перемоги Сашко не дожив, загинув у перший день Нового року. Вшанувати його пам'ять приїхали більше сотні учасників антитерористичної операції з усієї області.

Деталі загибелі бійця поки що невідомі. Товариші кажуть, це сталося під час виконання бойового завдання. Юнак загинув від поранення в голову.

Обласне керівництво "Азову" зараз готує документи, аби загиблому Сашку Ковалю посмертно надали статус учасника АТО.

Нагадаємо, у перший день Нового року також загинув боєць 24-го батальйону "Айдар" Назар Галюк – куля снайпера пройшла йому крізь серце.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

На Буковині провели в останню путь юного добровольця батальйону “Азов”

На Буковині провели в останню путь юного добровольця батальйону “Азов”

Наступна публікація