Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині поліцейський зжував 200 грн хабара після того, як помітив відеокамеру

Копа і його напарників уже усунули від роботи.

Буковинський поліцейський став зіркою соцмереж після того, як відео з ним оприлюднив блогер Олександр Куницький. Епізод стався на межі Чернівецької та Хмельницької областей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За версією, поширеною в мережі, екіпаж копів вимагав хабар з водія, якого зупинили на дорожній станції патрульної поліції. Водій дав правоохоронцю 200 гривень та ввімкнув камеру телефону. Побачивши це, коп, який взяв гроші, кинувся навтьоки, намагався зачинитися в приміщенні КПП і навіть спробував з’їсти гроші. Насамкінець він кинувся бігти від водія.

ВідеоБуковинський поліцейській намагався з'їсти отриманий хабар та втекти

За версією, поширеною в Мережі, екіпаж копів вимагав хабар з водія, якого зупинили на дорожній станції патрульної поліції. Водій дав правоохоронцю 200 гривень та ввімкнув камеру телефону. Побачивши це, коп, який взяв гроші, кинувся навтьоки, намагався зачинитися в приміщенні КПП і навіть спробував з’їсти гроші.

Буковинський поліцейській намагався з'їсти отриманий хабар та втекти

За даними патрульної поліції, усіх трьох копів, що несли службу на дорожній станції, від роботи усунули.

Раніше на Київщині військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону було затримано майора Збройних Сил України. Офіцера підозрюють у корупції - начебто він вимагав та отримав хабар в розмірі 3 тисячі доларів США в інтересах посадових осіб квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква.  

Фотогалерея У Києві схопили на хабарі радника керівництва МВС - СБУ (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції