На Буковині правоохоронці відпустили матір знайденої у валізі мертвої дитини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка перебуватиме на волі щонайменше до понеділка.

Жінку, яка викинула свого 3-річного мертвого сина у валізі, знайшли, а потім відпустили. Ганна Пілявська місяць перебувала у розшуку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її упізнали люди в маршрутці Хмельницький – Чернівці, після чого правоохоронці зупинили автобус. Жінка розповіла слідчим свою версію подій: нібито дитина померла внаслідок астматичного нападу, а мати злякалась, сховала тіло до валізи та викинула. Сама ж утекла на Хмельниччину, де місяць жила у знайомих.

Відео Матір, яка викинула свого 3-річного мертвого сина у валізі, знайшли і відпустили

Ганна Пилявська місяць перебувала у розшуку після того, як на околиці Чернівців знайшли валізу з тілом дитини. Нарешті, її упізнали люди в маршрутці Хмельницький - Чернівці. Правоохоронці зупинили автобус, тоді жінка розповіла слідчим свою версію подій. Нібито дитина померла внаслідок астматичного нападу, а вона, злякалась, сховала тіло до валізи та викинула.    

Матір, яка викинула свого 3-річного мертвого сина у валізі, знайшли і відпустили

Сьогодні затриману жінку відпустили, бо прокурор не підписав повідомлення про підозру у скоєнні злочину. Рішення про запобіжний захід розглядатимуть у понеділок. "25 червня її дитині стало погано, вона дала ліки і лягла спати. Коли після опівночі прокинулась, у дитині були судоми, і поки вона шукала ліки, дитина померла. Злякавшись, що її звинуватять у неналежному догляді за дитиною, вона труп сховала у валізу, а сама втекла", - переповів версію жінки заступник начальника слідчого управління ГУНП у Чернівецькій області Дем`ян Голянський.

Раніше один із керівників поліції емоційно заявив, що після того, що сталося, він не може назвати Пілявську матір'ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції