Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це сталося на тому ж напрямку, де і нещодавній інцидент із нападом на правоохоронців.

У Чернівецькій області області прикордонники з попереджувальним пострілом зупиняли групу контрабандистів. Це сталося 20 червня на тому ж напрямку, де і вчорашній інцидент із нападом на прикордонників та стріляниною.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Правоохоронці помітили групу осіб з пакунками за 100 метрів від лінії кордону. Під час переслідування підозрюваних вони зробили попереджувальний постріл вгору. Втікаючи від прикордонників, контрабандисти залишили 20 ящиків сигарет. Ще 10 ящиків сигарет прикордонники цього ж  загону затримали згодом, на іншому напрямку.

Наразі тривають  пошуки правопорушників.  Сигарети доставлено у відділ прикордонної служби. Планується передача товару до Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, 19 червня на Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які нібито намагалися відібрати у них зброю. Сталося це в одному з сіл. Натрапивши на слід контрабандистів, службовці вийшли до людських обійсть, де їм на заваді стали місцеві. Прикордонники відкрили вогонь

ВідеоНа Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які захищали контрабандистів

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які нібито намагалися відібрати у них зброю. Сталося це в одному з сіл. Натрапивши на слід контрабандистів, військові вийшли до людських обійсть, де їм на заваді стали місцеві. 

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які захищали контрабандистів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції