Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині у погрібі знайшли тіло пенсіонерки. Півроку смерть приховувала рідна донька, щоб отримувати її пенсію

Тіло покійної майже повністю розклалося.

На Буковині жінка півроку приховувала смерть матері, щоб отримувати її пенсію. У поліцію звернувся сільський голова, адже 90-річну бабусю ніхто не бачив уже кілька місяців. Натомість донька регулярно отримувала виплати, йдеться у ТСН.19:30.

Бабуся зникла після нового року, але донька запевнила, що маму віддала до подружки. Там за нею доглядають, а вона платить 3 тис. грн за це. У селі донька з'являлась лише раз на місяць, коли давали пенсію. Вона мала доручення від матері, а перед тим і від батька, який лежав у лікарні.

За словами поштарки Наталії Пужняк, згодом батько забрав доручення від доньки. Саме тоді поштарка всерйоз занепокоїлася, що надто давно не бачила бабусі. Сільський голова звернувся у поліцію. "Ми знали, що орієнтовно в 20 числах вона приїздить постійно в село на поштове відділення і отримує пенсію Приїхали до неї вдосвіта, вона почала в грубій формі погрожувати. Але врешті поліцейських на обійстя таки пустила", - каже начальник Заставнівського відділення поліції Петро Токар.

ВідеоНа Буковині жінка півроку приховувала смерть матері задля її пенсії

У поліцію звернувся сільський голова, адже 90-річну бабусю ніхто не бачив уже кілька місяців. Натомість її донька регулярно навідувалася із Чернівців  у день виплат. Під час чергового її приїзду поліцейські змогли зайти у двір з обшуком.  

На Буковині жінка півроку приховувала смерть матері задля її пенсії

Жінка розповіла, коли мати померла, то вона просто віднесла її тіло у підвал. Тіло, що майже повністю розклалося, виявили на сходах навіть не прикрите рядниною. Донька не каже, що матір сюди винесла разом зі співмешканцем. За її словами, вчинила таке через безгрошів'я, бо без материної пенсії не могла б заплатити комуналку. Крім того, коштів на похорон, мовляв, не мала.

Сусіди приголомшені. Кажуть, що у біді жінці ніхто б не відмовив. Тепер донька відповідатиме за шахрайство, ймовірно, це буде штраф. Тяжче покарання їй і спільнику, може загрожувати лише у разі, якщо доведуть, що 90-річна бабця померла не своєю смертю. Утім, встановити це майже не можливо, бо тіло пролежало занадто довго.

Кореспондент ТСН Олег Тудан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції