На Буковині віряни МП вимагають заборонити громадам переходити до Помісної церкви

На Буковині віряни МП вимагають заборонити громадам переходити до Помісної церкви

Ілюстрація / Фото: УНІАН

"Молитовне стояння" влаштували під Сторожинецькою райадміністрацією.

З молитвами і хрестами на мітинг. На Буковині знов протестують віряни Московського патріархату, йдеться у ТСН.12:00.

Цього разу протестують під Сторожинецькою райадміністрацією. Вимагають, аби сільським храмам заборонили переходити до Української помісної церкви.

Кілька сотень вірян Московського патріархату від 11 ранку влаштували молитовне стояння біля Сторожинецької адміністрації. До Сторожинця з'їхалися з усієї області – мікроавтобуси привозили людей як з Чернівців, так і з сіл. Також привезли кілька десятків священиків Московського патріархату. Спочатку вони помолилися у місцевій церкві, а потім вирушили до райадміністрації, щоб "зупинити захват будівель церков".

На Буковині знову протестують віряни Московського патріархату

На Буковині знову протестують віряни Московського патріархату

Минулої неділі у селі Михайлівка громада вирішила приєднатися до Помісної церкви, однак священик не віддав ключі від храму. Через це і скликали протест.

Нині священики МП співають молитви у райадміністрації та блокують двері керівника району. Безпосередньо у кабінеті посадовця голова райадміністрації проводить зустріч зі священиками. Учасники "стояння" чекають на спільне рішення та заяву.

Нагадаємо, два тижні тому віряни МП мітингували у сусідньому Заставненському районі. Тоді майже заблокували місцеву адміністрацію.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Повʼязані теми:

Наступна публікація