Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині віряни РПЦ пішли на жорсткий конфлікт із вірянами ПЦУ

Поліція зареєструвала звернення громадян і веде перевірку.

Одразу у двох населених пунктах Буковини місцеві громади вирішували питання щодо проведення богослужінь між вірянами ПЦУ і УПЦ Московського патріархату.

У селі Стара Жадова спірні питання вирішили мирно, але у селі Михальча виник конфлікт, внаслідок якого були залучені додаткові сили правоохоронців. Зокрема, прихильники РПЦ використали сльозогінний газ, розпиливши його у приміщенні храму.

Як повідомила у своєму Facebook Людмила Єреміца, священики ПЦУ та віряни храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ Михальчи проводили вечірнє богослужіння. "О 21.30 оскаженілий натовп прихильників руського міра (МП), виламали двері, увірвалися до храму, розпилюючи при цьому в обличчя вірян ПЦУ сльозогінний газ", - написала свідок конфлікту.

За інформацією поліції, надійшло два повідомлення, пов’язаних з інцидентами під час зборів вірян. Кожне звернення зареєстроване в системі єдиного обліку НПУ, поліцейські перевіряють отриману інформацію. 

Нагадаємо, Елладська православна церква визнає братні стосунки з Православною церквою України та з радістю вітає її в родині православних церков світу. Архієпископ Ієронім привітав предстоятеля української церкви з отриманням автокефалії та побажав підтримки від Бога при виконанні відповідальних обов’язків. Своєю чергою, РПЦ розірвала відносини.

Відео Грецька церква вперше згадала ім'я предстоятеля ПЦУ Епіфанія під час літургії

Таким чином у Салоніках офіційно закріпили визнання самостійності нашої церкви. Це рішення, попри палкі дискусії, ухвалили на Священному Синоді. Елладська церква стала першою в світі після Константинополя, що визнала незалежність ПЦУ. Церемонія співслужіння, на якій, власне, і згадували ім'я Епіфанія, відбувалася за участю предстоятеля Грецької церкви архієпископа Ієроніма та патріарха Варфоломія.    

Грецька церква вперше згадала ім'я предстоятеля ПЦУ Епіфанія під час літургії

Залиште свій коментар

Вибір редакції