На Буковині виявили спалах коронавірусу у школі: захворіли 13 вчителів

На Буковині виявили спалах коронавірусу у школі: захворіли 13 вчителів

Фото: molbuk.ua

У Сторожинецькій райраді кажуть, що жодного епідрозслідування у них не було.

У школі села Кам'яна Сторожинецького району Чернівецької області виявили спалах коронавірусу серед вчителів. Навчання у цьому освітньому закладі здійснюватиметься дистанційно.

Про це повідомив голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов, пише Molbuk.ua.

"В нас щоденно додається по 15-20 випадків захворювання коронавірусом і ні разу ніде не було епідрозслідування. Десь в селі люди заразилися. Чесно кажучи, ми не з'ясовували причину цього спалаху. Спочатку було декілька підтверджень COVID-19, багато хто почав йти на лікарняні, бо була температура. Вони здали ПЛР-тести, і виявилося 13 хворих", - розповів Дмитро Балінов.

За словами чиновника, навчання у цій школі буде проходити в дистанційному режимі. Голова райради закликав батьків, вчителів і вихователів повідомляти, якщо адміністрація школи чи керівництво громади недостатньо приділятиме уваги засобам захисту чи дотриманню протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, у Чернівецькій ОДА заявили про складну ситуацію з коронавірусом в області. Зараз у буковинських лікарнях перебувають 600 людей з COVID-19. Від 31 серпня у Чернівецькій області діє нова карта карантинного зонування. Загалом у "червону" зону з посиленими обмеженнями карантину увійшли п'ять районів області: Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький, а також місто Чернівці.

Нові карантинні зони: хто не піде до школи 1 вересня

Нові карантинні зони: хто не піде до школи 1 вересня

Повʼязані теми:

Наступна публікація