На Буковині виявлено сибірську виразку

На Буковині загинула корова з підозрою на сибірську виразку. Аналізи підтвердили діагноз.

У Чернівецькій області виявлено випадок захворювання на сибірську виразку. В Хотинському районі загинула корова з підозрою на сибірку.

Подібний випадок востаннє фіксували на Буковині шість років тому.

На місце події у село Санківці Хотинського району виїхала спеціальна комісія, до складу якої увійшли фахівці обласних та районних установ ветеринарної медицини. Після проведених аналізів було встановлено остаточний діагноз.

Як заявила лікар-бактеріолог Чернівецької обласної ветеринарної лабораторії Наталія Андрійчук: "При подальшому мікроскопічному лабораторному дослідженні було виявлено позитивні палички, що говорить про підозріння на сибірку. У подальшому дослідженні було підтвердження на це захворювання ".

За словами начальника відділу ветеринарної міліції УМВС України в Чернівецькій області Олександра Довганюка, "труп тварини було спалено, рештки закопано, а місце захоронення продезинфіковано. Після цього відбулась вакцинація всього поголів'я ".

Корова, яка була заражена сибіркою, не була вакцинована. Після цього інциденту в селі Станцівці було щеплено 400 голів великої рогатої худоби.

Читайте також:

У Бангладеш зафіксовано спалах сибірської виразки

У російських магазинах з'явилися пельмені із сибірською виразкою

У Європі поширюється заражений сибірською виразкою героїн

Серед шотландських наркоманів спалах сибірської виразки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: