Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині з лісу витягли півсотні відрізаних стихією грибників

На Буковині з лісу витягли півсотні відрізаних стихією грибників

Людей кинулися рятувати місцеві жителі.

Щойно на Буковині рятувальники дісталися до грибників, яких негода відрізала від цивілізації. В одному з лісництв Сторожинецького району стихія зруйнувала дерев'яний міст через гірську річку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У лісі в цей час по інший бік перебували зо п'ять десятків грибівників. Попри застереження синоптиків, люди не втрималися від спокуси назбирати врожай – і залишилися відрізаними від великої землі.

Відео На Буковині врятували грибників, яких негода відрізала від цивілізації

На Буковині рятувальники дісталися до грибників, яких негода відрізала від цивілізації. У одному з лісництв Сторожинецького району стихія зруйнувала дерев'яний міст через гірську річку. У лісі в цей час по інший бік перебували зо п'ять десятків грибників. Попри застереження синоптиків люди не втримались від спокуси назбирати грибний врожай і лишились відрізаними від великої землі. 

На Буковині врятували грибників, яких негода відрізала від цивілізації

Автомобілі вирішили переправити нижче по течії. Їх по черзі прив'язували до позашляховика місцевого жителя і таким чином переправили через річку.

Як повідомлялося, негода не відступає з України, а її наслідками вже стали евакуація людей, затоплені будинки, поламані дерева, розбиті машини та знеструмлені населені пункти. Щонайменше одна людина загинула – на Дніпропетровщині чоловік наступив на обірвані електродроти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції