Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині з незаконного обігу вилучили 26 тонн спирту вартістю мільйон гривень

Зі спирту планували отримати 130 тисяч пляшок фальсифікованої горілки.

На Буковині правоохоронці вилучили з незаконного обігу 26 тонн спирту, повідомляє прес-служба Департамент захисту економіки Національної поліції України у Facebook.

Вартість вилученого спирту оцінюють в один мільйон гривень. Із цього спирту планували отримати 130 тисяч пляшок фальсифікованої горілки. Таким чином поліції вдалося попередити потрапляння на споживчий ринок великої кількості фальсифікованої алкогольної продукції.

Етиловий спирт незаконно переправляли на територію області через українсько-молдовській кордон з сусідньої країни невеликими партіями. Після перетину кордону спирт доставляли на підпільні виробництва алкогольної продукції.

За фактами протиправної діяльності проводиться досудове розслідування за статтями незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Загалом на території Чернівецької області правоохоронці проводять заходи з протидії незаконного ввезення та розповсюдження спирту, а також фальсифікованої алкогольної продукції. Загалом у результаті проведених заходів протягом трьох останніх тижнів працівниками управління було вилучено з незаконного обігу понад 86 тонн спирту.

Як повідомлялося раніше, на Київщині виявили підпільний цех, де виготовляли небезпечну горілку. Один такий пакунок рідини придбав чоловік, який потім і звернувся до поліції. Сурогат у гаражі виготовляли зі спирту та води. Отриману суміш зловмисники фасували в пластикові пляшки, картонні коробки і продавали. Де саме розповсюджували алкоголь - нині встановлюють поліцейські.

ВідеоПоліцейські Київщини накрили підпільний цех, у якому виготовляли дешеву та небезпечну горілку

Один такий пакунок рідини придбав чоловік, який потім і звернувся до копів. Сурогат у гаражі виготовляли зі спирту та води. Отриману суміш зловмисники фасували в пластикові пляшки, картонні коробки і продавали. Де саме розповсюджували алкоголь - нині встановлюють поліцейські.  

Поліцейські Київщини накрили підпільний цех, у якому виготовляли дешеву та небезпечну горілку

Залиште свій коментар

Вибір редакції