Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині зареєстровано майже півтисячі випадків кору, наймолодшому хворому – 2 місяці

Загалом на кір захворіли 23 дитини молодше одного року.

У Чернівецькій області станом на 12 січня зареєстровано 468 випадків захворювання на кір. Серед них 372 дітей та 96 дорослих.

Про це повідомляє Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Найстаршому хворому – 52 роки, наймолодшому – лише два місяці. Загалом на кір захворіли 23 дитини молодше одного року.

310 осіб або 66% із загальної кількості хворих не щеплені або отримали лише одну дозу вакцини. У 11 хворих кором зареєстровані ускладнення – пневмонії, один випадок кору - у вагітної. Летальних випадків від кору не зареєстровано. 

Також зазначається, що останній спалах кору в Чернівецькій області спостерігався в 2012 році (364 особи). Під час спалаху в 2006 році їх кількість сягла  640.

Що робити батькам, діти яких контактували з хворими на кір Інфорграфіка
Facebook/Уляна Супрун

Зазначимо, кількість людей, які захворіли на кір, збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком, але епідемії захворювання немає. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. За 10 місяців на кір захворіли 2 381 особа. Найбільше хворих у Західних областях України. В Одеській області двоє дітей померли від ускладнень. Так, в Івано-Франківській області захворіли 877 осіб, у Закарпатській – 265, Львівській – 61, Тернопільській – 96, Одеській – 767. В інших регіонах реєструвалися поодинокі випадки, крім Луганщини.

ВідеоЖителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

У жодній з аптек Києва ТСН не вдалося знайти вакцини. Записатися на щеплення від кору можна не раніше, ніж за тиждень через щільний графік. У державних поліклініках вакцини є, там стають у черги. Лікарі нагадують графік вакцинації проти кору.

Жителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції