Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині зняли з висоти найбільшу плантацію конопель, виявлену правоохоронцями за останні роки

Насадження нарковмісної рослини ховали у кукурудзі.

Найбільшу за останні кілька років плантацію конопель виявили буковинські правоохоронці, передає кореспондент ТСН.

Під час оперативних заходів з безпілотного літального апарату співробітники Управління протидії наркозлочинності помітили посеред поля кукурудзи розміром понад 200 гектарів посівів конопель. Коли оперативники дістались плантації, нарахували майже десять тисяч кущів нарковмісної рослини.

Десять ділянок з коноплями були розташовані приблизно на відстані 100 метрів одна від одної. Як повідомляють у пресслужбі поліції, це найбільша кількість вилученої коноплі за кілька останніх років на Буковині.

Поле кукурудзи, посеред якого знайшли плантацію, розташоване на паях, які орендує приватне підприємство - там свою причетність до посіву конопель заперечують. Поліцейські встановлюють осіб, які причетні до вирощування конопель.

Понад 9 тисяч кущів конопель вилучило Управління протидії наркозлочинності з поля на Буковині

Понад 9 тисяч кущів конопель вилучило Управління протидії наркозлочинності з поля на Буковині Десять незаконних посівів нарковмісних рослин були заховані серед кукурудзи на полі, площею приблизно 240 гектарів. Подробиці за посиланням https://cutt.ly/u8VKKc #поліція #Буковина #конопля Департамент протидії наркозлочинності Національної поліції України Департамент "Корпус оперативно-раптової дії" Національної поліції України

Опубліковано Поліція Чернівецької області Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Правоохоронці Одещини виявили теплиці з понад чотирма тонами конопель. Інформацію про незаконне вирощування конопель на земельній ділянці, орендованій одним із місцевих жителів, поліцейські отримали під час оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою "Мак". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції